Directie

Manfred Besselink
Directeur / Bestuursvoorzitter

 

 

0314 – 399 011
m.besselink@cabo.nl

Roland Peters van Neijenhof
Adjunct directeur / Vice bestuursvoorzitter

 

 

0314 – 399 013
r.peters@cabo.nl

Afdeling Staf & Beleid

René Bleekman
Contactfunctionaris

 

 

0314 – 399 017
r.bleekman@cabo.nl

Sandra Nijhuis
Contactfunctionaris

 

 

0314 – 745 541
s.nijhuis@cabo.nl

Re-integratieconsulent

Dick van den Berg
Re-integratieconsulent

 

 

0314 – 745 542
d.vandenberg@cabo.nl

Afdeling ICT

Bob Berendsen
Coördinator systeembeheer

 

 

0314 – 399 018
b.berendsen@cabo.nl

Christiaan Grijsen
Systeembeheerder

 

 

0314 – 745 543
c.grijsen@cabo.nl

Afdeling Financiën

Eddy Reugebrink
Hoofd afdeling financiën

 

 

0314 – 399 014
e.reugebrink@cabo.nl

Peter Driever
Medewerker BMO financiën

 

 

0314 – 745 513
p.driever@cabo.nl

Ismail Dutkun
Medewerker BMO financiën

 

 

0314 – 745 508
i.dutkun@cabo.nl

Wilfred Elshof
Medewerker BMO financiën

 

 

0314 – 745 517
w.elshof@cabo.nl

Remco Godschalk
Medewerker BMO financiën

 

 

0314 – 745 556
r.godschalk@cabo.nl

Anja Meijer
Medewerker BMO financiën

 

 

0314 – 745 539
a.meijer@cabo.nl

Gert Teunissen
Medewerker BMO financiën

 

 

0314 – 745 505
g.teunissen@cabo.nl

Chantal Weulen Kranenbarg
Medewerker BMO financiën

 

 

0314 – 745 504
c.weulen@cabo.nl

Renske Benerink
Financieel medewerker

 

 

0314 – 745 558
r.benerink@cabo.nl

Ingrid Drenth
Financieel medewerker

 

 

0314 – 745 507
i.drenth@cabo.nl

Inge Elsebroek
Financieel medewerker

 

 

0314 – 745 506
i.elsebroek@cabo.nl

Bjorn Eversen
Financieel medewerker

 

 

0314 – 745 518
b.eversen@cabo.nl

Sylvia Evers
Financieel medewerker

 

 

0314 – 745 515
s.evers@cabo.nl

Bert Floris
Financieel medewerker

 

 

0314 – 745 503
b.floris@cabo.nl

Moniek Gerritsen
Financieel medewerker

 

 

0314 – 745 511
m.gerritsen@cabo.nl

Nick Gerrits
Financieel medewerker

 

 

0314 – 745 501
n.gerrits@cabo.nl

Tessa te Kloeze
Financieel medewerker

 

 

0314 – 745 516
t.tekloeze@cabo.nl

Astrid Kok
Financieel medewerker

 

 

0314 – 745 502
a.kok@cabo.nl

Jacquelien Kreunen
Financieel medewerker

 

 

0314 – 745 509
j.kreunen@cabo.nl

Jaap Ruiken
Financieel medewerker

 

 

0314 – 745 557
j.ruiken@cabo.nl

René Ruiterkamp
Financieel medewerker

 

 

0314 – 745 514
r.ruiterkamp@cabo.nl

Marja Scholten
Financieel medewerker

 

 

0314 – 745 510
m.scholten@cabo.nl

Anita Schoppers
Financieel medewerker

 

 

0314 – 745 500
a.schoppers@cabo.nl

 

Afdeling Personeels- & Salarisadministratie

Ramon Bleumer
Hoofd personeels- & salarisadministratie

 

 

0314 – 399 015
r.bleumer@cabo.nl

Bettine Ankersmit
Personeelsadviseur

 

 

0314 – 745 519
b.ankersmit@cabo.nl

Wilma Hoftijzer
Medewerker BMO personeel

 

 

0314 – 745 538
w.hoftijzer@cabo.nl

Mario Holkenborg
Medewerker BMO personeel

 

 

0314 – 745 528
m.holkenborg@cabo.nl

Renate Janssen
Personeelsadviseur

 

 

0314 – 745 527
r.janssen@cabo.nl

Rinske Nijland
Medewerker BMO personeel

 

 

0314 – 745 559
r.nijland@cabo.nl

Meta Ubbink
Medewerker BMO personeel

 

 

0314 – 745 529
m.ubbink@cabo.nl

Natascha Visser
Personeelsadviseur

 

 

0314 – 745 532
n.visser@cabo.nl

Edwin Neijsen
Coördinator personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 399 016
e.neijsen@cabo.nl

Mirjam Beursken
Medewerker personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 745 531
m.beursken@cabo.nl

Sandra Bodt
Medewerker personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 745 547
s.bodt@cabo.nl

José Dominicus
Medewerker personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 745 526
j.dominicus@cabo.nl

Miranda van Geelen
Medewerker personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 745 530
m.vangeelen@cabo.nl

Gijs Hendriksen
Medewerker personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 745 525
g.hendriksen@cabo.nl

Tirsa Hennink
Medewerker personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 745 537
t.hennink@cabo.nl

Thekla Hieltjes
Medewerker personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 745 536
t.hieltjes@cabo.nl

Roy Hollander
Medewerker personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 745 534
r.hollander@cabo.nl

Dirk Jentink
Medewerker personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 745 522
d.jentink@cabo.nl

Elke Kamperman
Medewerker personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 745 523
e.kamperman@cabo.nl

Dave de Klerk
Medewerker personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 745 521
d.deklerk@cabo.nl

Frits Matser
Medewerker personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 745 524
f.matser@cabo.nl

Petra Nijland
Medewerker personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 745 533
p.nijland@cabo.nl

Yvonne Post
Medewerker personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 745 561
y.post@cabo.nl

Anja van Schaik
Medewerker personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 745 560
a.vanschaik@cabo.nl

Simone van der Sligte
Medewerker personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 745 535
s.vandersligte@cabo.nl

Charmain Wenneker
Medewerker personeels- &
salarisadministratie

 

0314 – 745 520
c.wenneker@cabo.nl

Afdeling Secretariaat

Irna Ketelaar
Medewerker secretariaat

 

 

0314 – 399 010
i.ketelaar@cabo.nl

Willy Knuever
Medewerker secretariaat

 

 

0314 – 399 010
w.knuever@cabo.nl

Minetta Strikkeling
Medewerker secretariaat

 

 

0314 – 399 010
m.strikkeling@cabo.nl

 

YOUFORCE


Geef uw mutaties digitaal aan ons door



Meer


PROACTIVE


Wij ontzorgen u middels digitale factuurverwerking



Meer


NIEUWSBRIEF


Meld u aan voor de nieuwsbrief, dan blijft u op de hoogte



Meer


SPREEKUUR


Meld u aan voor het ABP spreekuur



Meer


KWALIFIER


Cabo maakt deel uit van Kwalifier









Meer