Directie

Manfred Besselink Roland Peters van Neijenhof
Directeur / Bestuursvoorzitter Adjunct directeur / Vice bestuursvoorzitter
+31314399011 +31314399013
m.besselink@cabo.nl r.peters@cabo.nl

 

Afdeling Staf & Beleid

René Bleekman Sandra Nijhuis
Relatiemanager Relatiemanager
+31314399017 +31314745541
r.bleekman@cabo.nl s.nijhuis@cabo.nl

 

Afdeling ICT

Bob Berendsen Christiaan Grijsen
Coördinator systeembeheer Systeembeheerder
+31314399018 +31314745543
b.berendsen@cabo.nl c.grijsen@cabo.nl

 

Afdeling Financiën

Eddy Reugebrink Peter Driever
Hoofd afdeling financiën Medewerker BMO financiën
+31314399014 +31314745513
e.reugebrink@cabo.nl p.driever@cabo.nl
Ismail Dutkun Wilfred Elshof
Medewerker BMO financiën Medewerker BMO financiën
+31314745508 +31314745517
i.dutkun@cabo.nl w.elshof@cabo.nl
Remco Godschalk Anja Meijer
Medewerker BMO financiën Medewerker BMO financiën
+31314745556 +31314745539
r.godschalk@cabo.nl a.meijer@cabo.nl
Gert Teunissen Chantal Weulen Kranenbarg
Medewerker BMO financiën Medewerker BMO financiën
+31314745505 +31314745504
g.teunissen@cabo.nl c.weulen@cabo.nl
Kubra Bal Renske Benerink
Administratief medewerker Financieel medewerker
+31314745512 +31314745558
k.bal@cabo.nl r.benerink@cabo.nl
Ingrid Drenth Inge Elsebroek
Financieel medewerker Financieel medewerker
+31314745507 +31314745506
i.drenth@cabo.nl i.elsebroek@cabo.nl
Bjorn Eversen Sylvia Evers
Financieel medewerker Financieel medewerker
+31314745518 +31314745515
b.eversen@cabo.nl s.evers@cabo.nl
Bert Floris Moniek Gerritsen
Financieel medewerker Financieel medewerker
+31314745503 +31314745511
b.floris@cabo.nl m.gerritsen@cabo.nl
Nick Gerrits Tessa te Kloeze
Financieel medewerker Financieel medewerker
+31314745501 +31314745516
n.gerrits@cabo.nl t.tekloeze@cabo.nl
Astrid Kok Jacquelien Kreunen
Financieel medewerker Financieel medewerker
+31314745502 +31314745509
a.kok@cabo.nl j.kreunen@cabo.nl
Jaap Ruiken René Ruiterkamp
Financieel medewerker Financieel medewerker
+31314745557 +31314745514
j.ruiken@cabo.nl r.ruiterkamp@cabo.nl
Marja Scholten Anita Schoppers
Financieel medewerker Financieel medewerker
+31314745510 +31314745500
m.scholten@cabo.nl a.schoppers@cabo.nl

 

Afdeling Personeelsadvies

Bettine Ankersmit Renate Janssen
Personeelsadviseur Personeelsadviseur
+31314745519 +31314745527
b.ankersmit@cabo.nl r.janssen@cabo.nl
Natascha Visser
Personeelsadviseur
+31314745532
n.visser@cabo.nl

 

Afdeling Personeels- & Salarisadministratie

Ramon Bleumer Wilma Hoftijzer
Hoofd personeels- & salarisadministratie Medewerker BMO personeel
+31314399015 +31314745538
r.bleumer@cabo.nl w.hoftijzer@cabo.nl
Mario Holkenborg Rinske Nijland
Medewerker BMO personeel Medewerker BMO personeel
+31314745528 +31314745559
m.holkenborg@cabo.nl r.nijland@cabo.nl
Meta Ubbink
Medewerker BMO personeel
+31314745529
m.ubbink@cabo.nl
Edwin Neijsen Mirjam Beursken
Coördinator personeels- &
salarisadministratie
Medewerker personeels- &
salarisadministratie
+31314399016 +31314745531
e.neijsen@cabo.nl m.beursken@cabo.nl
Sandra Bodt José Dominicus
Medewerker personeels- &
salarisadministratie
Medewerker personeels- &
salarisadministratie
+31314745547 +31314745526
s.bodt@cabo.nl j.dominicus@cabo.nl
Miranda van Geelen Gijs Hendriksen
Medewerker personeels- &
salarisadministratie
Medewerker personeels- &
salarisadministratie
+31314745530 +31314745525
m.vangeelen@cabo.nl g.hendriksen@cabo.nl
Tirsa Hennink Thekla Hieltjes
Medewerker personeels- &
salarisadministratie
Medewerker personeels- &
salarisadministratie
+31314745537 +31314745536
t.hennink@cabo.nl t.hieltjes@cabo.nl
Roy Hollander Dirk Jentink
Medewerker personeels- &
salarisadministratie
Medewerker personeels- &
salarisadministratie
+31314745534 +31314745522
r.hollander@cabo.nl d.jentink@cabo.nl
Elke Kamperman Dave de Klerk
Medewerker personeels- &
salarisadministratie
Medewerker personeels- &
salarisadministratie
+31314745523 +31314745521
e.kamperman@cabo.nl d.deklerk@cabo.nl
Laura Kuster Petra Nijland
Medewerker personeels- &
salarisadministratie
Medewerker personeels- &
salarisadministratie
+31314745542 +31314745533
l.kuster@cabo.nl p.nijland@cabo.nl
Yvonne Post Anja van Schaik
Medewerker personeels- &
salarisadministratie
Medewerker personeels- &
salarisadministratie
+31314745561 +31314745560
y.post@cabo.nl a.vanschaik@cabo.nl
Simone van der Sligte Charmain Wenneker
Medewerker personeels- &
salarisadministratie
Medewerker personeels- &
salarisadministratie
+31314745535 +31314745520
s.vandersligte@cabo.nl c.wenneker@cabo.nl

 

Afdeling Secretariaat

Irna Ketelaar Willy Knuever
Medewerker secretariaat Medewerker secretariaat
+31314399010 +31314399010
i.ketelaar@cabo.nl w.knuever@cabo.nl
Minetta Strikkeling   Manon Krabbenborg
Medewerker secretariaat Medewerker secretariaat
+31314399010 +31314399010
m.strikkeling@cabo.nl m.krabbenborg@cabo.nl
Zoeken
Laatste Nieuws
CABO Ondersteunt